X
تبلیغات
زولا

دانلود رایگان نرم افزار جی 5

بررسی نظرات و دیدگاهها در مورد جعبه جی 5

جدول بهان

مصاحبه  (( اردیبهشت 1381 ))

 

جناب مالکی ؛ قبل از هر چیز بفرمایید استقبال از برگه برنامه ریزی هفتگی یا جدول بهان چگونه بوده است ؟

-          عالی ! من هم به دست اندرکاران مجله موفقیت و هم به خوانندگان عزیز آن داشتن چنین روحیه موفقیت طلبی را تبریک می گویم .

آیا برای ماه آینده هم برگه برنامه ریزی رایگان را در اختیار خوانندگان عزیز می گذارید ؟

-          البته ! باعث افتخار است ، کسانی که از « جی – 5 » استفاده می کنند ، تاکید می کنند که جدول بهان به همان اندازه برنامه ریزی زندگیشان موثر بوده ایت که « جی – 5 » بوده است و این دقیقاً در راستای رسالت موسسه ما که « افزایش عمق زندگی خودمان و دیگران » است قرار دارد .

منظورتان از رسالت موسسه چیست ؟

-          ببنید ! هر کسی و حتی هر موسسه یک « قطب نما » لازم دارد که در شرایط مختلف زندگی مسیر را به درستی به او نشان بدهد حتی وقتی همه جا تاریک است ، در شرایط عادی همه از حرکت باز می مانند و نا امید می شوند ، ولی کسی که قطب نما دارد کافی است مختصر نوری به آن بتابد تا او جهت خود را به طرف هدف پیش ببرد .

منظورتان هدف داشتن است ؟

-          چیزی فراتر از آن . در تاریکی وشرایط سخت شما دیگر هدف را نمی بینید و نیاز دارید به یک چیزی مثل رادار و قطب نما که جهت حرکت به سوی هدف را مشخص نمایید .

فرق رسالت با هدف چیست ؟

-          قطب نما مسیر را مشخص می کند و زمان و مقدار ندارد ولی هدف هم زمان دارد و هم مقدار .

لطفاً یک مثال واضحتر در مورد موسسه خودتان بزنید ؟

-          البته ! مثلاً یک هدف بزرگ ما در سال 81 آن است « جی – 5 » حداقـل در هر خانواده ایرانی باشد ، بنابراین « مقدار » آن می شود 7-6 میلیون و « زمان » آن می شود یکسال . ولی قطب نمای ما در نحوه انجام آن و در جهت درست حرکت کردن ما را کمک می کند .

برای من هنوز هم مبهم است ! نقش «جهت مسیر » در این جا چیست ؟

-          اجازه دهید از همین جا شروع کنم ، ما می توانیم در صفحه ای که برای « شناسایئ جی – 5 » از مجله موفقیت در اختیار گرفته ایم صرفاً به تبلیغ مزایای آن بپردازیم ، ولی می بینید که همین حالا درباره هدف گذاری و رسالت زندگی بحث می کنیم و یا « برگه برنامه ریزی هفتگی » را به رایگان هدیه می دهیم و یا اصلاً گسترش جی – 5 را به این خاطر هدف فرار داده ایم که به عمق زندگی کمک می کند ، یعنی هم هدفمان و هم نحوه حرکتمان به طرف هدف به « رسالت زندگیمان » پیوند خورده است .

خوب چه خبر تازه ای از « جی – 5 »  ؟

-          یک خبر خوب ! امسال درنمایشگاه بین المللی کتاب شرکت کرده ایم و این فرصت خوبی است تا با خوانندگان عزیز نشریه از نزدیک آشنا شویم ، خیلی مطمئن هستم که آنجا خوانندگان عزیز را ملاقات خواهیم کرد چون مطمئن هستم همه اهل مطالعه و کتاب هستند .

نمایشگاه کی برگزار می شود وغرفه شما کجای نمایشگاه است ؟

-          از 10 تا 20 اردیبهشت ماه . تا به این لحظه هنوز مشخص نیست ، ولی در مجاور غرفه ساناز و سانیا است .

شما خودتان داخل غرفه هستید ؟

-          البته ! سعی خواهم کرد تمام وقت باشم تا حتی لذت آشنایی یک نفر از خوانندگان عزیز را هم از دست ندهم .

در نمایشگاه برنامه خاص دیگری هم دارید ؟

-          بله . برای مثال یک سمینار در رابطه با « جی – 5 » برگزار می شود که خوشحال می شوم شما را هم در آنجا ببینیم . ولی یک مشکل وجود دارد و آن اینکه تا این لحظه زمان دقیق آن مشخص نیست . بنابراین در ایام نمایشگاه یعنی بین 10 تا 20 اردیبهشت می توانید با دفتر مرکزی در کرج تماس بگیرید و از تاریخ دقیق آن با خبر شوید .

آیا خاطره ای از نمایشگاههای قبل دارید ؟

-          البته ! چیزی که برای من در نمایشگاه گذشته جالب بود ، موفقیت خانمی بود که توانسته بود با « جی – 5 » امتیاز خود را در درس ادبیات از 40% به 100% و زبان از 30% به 90% برساند ، در حالی که « جی – 5 » را در نمایشگاه یعنی 20 اردیبهشت از ما گرفته بودند ، البته در شماره قبل من به اشتباه دانشگاه ایشان را خواجه نصیر معرفی کردم که صحیح آن دانشگاه مقدس اردبیلی است .

یعنی هنوز هم برای کنکوریها امید هست که از « جی – 5 » استفاده کنند ؟

-          البته !  آن هم خیلی .

یک پیام !

-          حتماً در نمایشگاه کتاب شرکت کنید و حتماً سری هم به ما بزنید .

آقای مالکی این که شد دو پیام !

-          زیاد سخت نگیرید ، این پیام هم مثل کیم دوقلو است ، هر دویشان به هم چسبیده اند !

 

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 5 بهمن‌ماه سال 1385 ساعت 11:21 ق.ظ | نویسنده: حمید توکلی | چاپ مطلب 1 نظر