دانلود رایگان نرم افزار جی 5

بررسی نظرات و دیدگاهها در مورد جعبه جی 5

رتبه ی اول آزمون تستی را در مدرسه خود بدست آورد

   خانم پانتا قمریان ، دانش آموز سال سوم دبیرستان است و توانسته است با استفاده از فکرافزار جی5 و جی برگهای آماده، رتبه ی اول آزمون تستی را در مدرسه خود بدست آورد او برنامه های جالبی برای سه ماه تعطیلات خود تدارک دیده است گزارش سرویس خبری سایت از او، خواندنی است.

-  خانم قمریان چند وقت است از جی5 استفاده می کنید؟

-  حدود سه سالی می شود تقریبا از اول دبیرستان.

-  از آن راضی هستی؟

-  راضی؟!‌ البته که هستم، من موفقیت تحصیلی خودم را مدیون جی5 می دانم شاید بعضی از افراد تمایل داشته باشند که راز موفقیت تحصیلی خود را پنهان کنند ولی من به تمام کسانی که می خواهند در حداقل زمان بیشترین نتیجه را بگیرند بخصوص به دبیرستانی ها و مهمتر از آن به کسانی که می خواهند کنکور 85 شرکت کنند توصیه می کنم حتماً از جی5 استفاده کنند.

-  برای تابستان چه برنامه ای داری؟

-  خب، این تابستان واقعاً برای هر سال سومی حیاتی است. چون اگر آدم بتواند دروس سالهای گذشته را خوب کار کند، برای کنکورش فوق العاده خوب است.

-  فکر نمی کنید حداقل باید تابستان را تفریح کرد تا انرژی برای یکسال سخت، یعنی پیش دانشگاهی ذخیره شود؟

-  اتفاقاً چرا؛ به همین خاطر می خواهم تمام دروس را با جی5 مرور کنم و در حقیقت بازی کنم .

-  یعنی چه؟ مگر می شود این همه درس 3 سال گذشته را خواند و تفریح هم کرد؟

-  نکته مهم همین جاست. با جی5 واقعاً شما احساس بازی می کنید تا درس خواندن. در حالی که بهترین نوع درس خواندن و بهترین نوع برنامه ریزی را هم دارید اجرا می کنید.

-  مگر می شود؟

-  از هر جی5 ای بپرسید به شما می گوید که بارها شده آدم می خواهد چند جی برگ را بیشتر مرور نکند ولی وقتی پای جعبه جی5 می نشیند آنقدر لذت می برد که یک مرتبه می بینید چند ساعتی را با جی5 بوده و متوجه نشده است.

-  خوب، برای این سه ماهه چه برنامه عملی تنظیم کرده ای؟

-  وقتی شما جی5 و جی برگ های آماده را داری واقعاً دیگر به برنامه نیاز نداری جی5 خودش همه چیز را برنامه ریزی می کند یعنی زمان تکرار مطالب و تعداد تکرارها را تنظیم می کند شما فقط کافی است جی برگ بنویسید و یا آماده آنرا ازقبل تهیه کرده باشید.

-  الان شروع کرده ای؟
تازه شروع کرده ام فعلاً جی برگ های آماده درسهای زبان ، دینی و ادبیات را تهیه کرده و شروع کرده ام و بعد هم عربی، هندسه و جبر و حسابان. فعلاً بیشتر، شبها و عصرهامطالعه میکنم و کم کم زمان را بیشتر خواهم کرد.

-  خب کار دیگری هم می کنی؟

-  بله کلاس زبان و گیتار هم می روم.

-  چه توصیه ای برای سال سومیها داری؟

-  این چند ماه برگ برنده ما در سال آینده است. باید قدر آن را بدانیم و با جی5 و در حالی که تفریح می کنیم درس بخوانیم. هم تابستان پر نشاطی خواهیم داشت و هم پربار، من حتی کنار تلویزیون هم از جی برگ هایم استفاده می کنم و دو لذت را همزمان می برم.

-  حرف آخر؟

-  مطمئن هستم کسانی که این سه ماهه را از دست بدهند و از جی5 استفاده نکنند عجیب افسوس خواهند خورد.

-  با تشکر از شما

-  من هم از اینکه فرصت دارید تا تجربه هایم را بگویم، متشکرم.

 

تاریخ ارسال: شنبه 7 بهمن‌ماه سال 1385 ساعت 04:19 ب.ظ | نویسنده: حمید توکلی | چاپ مطلب 0 نظر