دانلود رایگان نرم افزار جی 5

بررسی نظرات و دیدگاهها در مورد جعبه جی 5

رشته دکترای تدریس (PHD TEACHING)

G5  یک ناشناخته

            -جناب آقای مالکی همان طور که می دانید به سال نو نزدیک می شویم، قبل از آنکه طبق معمول به بحث راجع به جی5 بپردازیم، چه تجربه ای در رابطه با آغاز سال نو دارید؟

            -خوب اجازه بدهید پیشاپیش سال نو را به خوانندگان عزیز موفقیت تبریک بگویم و به عنوان هدیه یک مژده بدهم...

اما همیشه سال نو که می خواهد آغاز بشود، خیلی برنامه ها برای خود می ریزیم ولی چون این کار علمی انجام نمی شود غالبا با شکست مواجه می شود و حالا من می خواهم قول یک سیستم برنامه ریزی هفتگی آن هم به طور رایگان به خوانندگان عزیز بدهم.

-می شود بیشتر توضیح بدهید؟

                       -در بروشورهای جی5 به برگه برنامه ریزی زمان اشاره کرده بودیم. حالا می خواهم این برنامه ریزی هفتگی را همراه با توضیحات کاربردی آن برای هر کس که درخواست کند، به طور رایگان ارسال کنیم تا انشا ءا... سال پربار و مثبتی برای هموطنان عزیزمان حاصل آید. این سیستم برنامه ریزی هفتگی حاصل تجربیات بزرگان و متخصصان زمان همانند آقای آلن لایکن و استفان کاوی می باشد که با تجربیات 5 ساله ما کاملا کاربردی شده است .

                       - و آن را رایگان در اختیار خوانندگان می گذارید ؟

-البته قبلا چنین تصوری نداشتیم ولی حالا دوست داریم به عنوان عیدی سال نو به همه آنها تقدیم کنیم .

-خوب از جی5 چه خبر؟

-خبر سلامتی! حالا که صحبت سال نو شد می خواستم یک نکته ای را در رابطه با جی5 خدمتتان عرض کنم، همیشه وقتی سال نو از راه می رسد برای درس و مطالعه خود برنامه ریزی می کنیم اما بعد از مدتی در حین ناباوری و ناامیدی سر رشته کار از دستمان در می رود و دوباره به همان عادت های قبل باز می گردیم .

-راستی چرا علیرغم تلاشمان دوباره به همان عادت های قدیم خود باز می گردیم ؟

-خوب این خاصیت ذاتی عادتهاست که هم خوب است و هم بد، بد برای عادت های بد و خوب برای عادت های خوب اما مشکل اینجاست که وقتی می خواهیم عادت بدی را مثل "عادت بد مطالعه کردن" از خود دور کنیم دوباره به عادت قبلی خود بازمی گردیم البته در این رابطه هم یک مژده برای خوانندگان دارم.

-چه مژده ای؟

-ببینید! شما وقتی محل آویزان کردن یک حوله را ازجای قبلی اش به محل جدیدی منتقل می کنید، ناخودآگاه تا چند وقت به طرف همان جای قبلی می روید. تازه این تصمیم را خودتان و با اختیار گرفته اید، حالا حسابش را بکنید قرار است از سال نوعادت بد مطالعه کردن  را که ده ها سال است به آن عادت کرده اید عوض بکنید و خوب مطالعه بکنید با مشکل بزرگ بازگشت به عادت های قبلی مواجه می شوید ولی جی5 این مشکل شما را حل می کند .

-حتما مژده شما در این رابطه است ؟

-بله دقیقاً و اما چگونه؟ وقتی شما می خواهید عادتی را ترک کنید اگر بتوانید همانطور که آنتونی رابینز می گوید در ترک آن عادت لذتی را بابید و بر روی آن متمرکز شوید، کمک لذت ترک آن عادت به لذت ادامه آن فایق می آید و شما موفق می شوید عادت جدید را جایگزین کنید.

-خوب این چه ربطی به جی5 دارد ؟

-با فکرافزار جی5 یادگیری به بازی تبدیل می شود .یعنی ما از تکرارهایمان بر اساس پاداش های فوری اسکینر لذت می بریم. در نتیجه می توانیم لذت و راحتی بد مطالعه کردن و در هم مطالعه کردن را رها کنیم و علمی مطالعه کنیم .

- یک پیام!؟

حتما در آستانه سال جدید برای مطالعه و درس از جی5 استفاده کنید و حتما برای دریافت رایگان برگه هفتگی زمان با ما تماس بگیرید!

-عجب! این که شد دو پیام!

-نه! شد یک پیام دو قسمتی!

حتما برای دریافت رایگان "برگه برنامه ریزی هفتگی" با شماره تلفن2239271-0261 (24 ساعته)تماس بگیرید

این وروجک شیطان!                                   استاد شریانی:

اینک در حال تحصیل در رشته دکترای تدریس (PHD TEACHING) هستم علاوه بر اینکه جی5 در حفظ کردن لغات تاثیر عمیقی در من گذاشت اتفاق جالب دیگری هم در این رابطه برایم افتاد که برای خود من به عنوان کسی که تمام روش های تدریس را مطالعه می کند بسیار تجربه جالبی بود.

برادرزاده 11 ساله ای دارم که بسیار شیطان و پر جنب وجوش است با اینکه از لحاظ استعداد مشکلی دارد ولی در درس بسیار ضعیف است و بارها و بارها با روش های مختلف TEACHING (تدریس) سعی کردم به او کمک کنم تا نتیجه بهتری بگیرد ولی هر بار موفقیت نسبی حاصل می شد و پایدار نبود تا اینکه به نظرم رسید چطور است از جی5 استفاده کنم. اصلاً باورم نمی شد چندان به آن علاقمند شد که یکباره راه ترقی را در پیش گرفت و جهش بزرگی در نمراتش ایجاد شد که نه تنها تعجب معلمین مدرسه اش را برانگیخت بلکه باعث تعجب خانواده برادرم وحتی خود من شد واقعاً در اینجا بود که به نقش بازی در یادگیری پی بردم و دانستم زحمت و رنج وقتی در قالب بازی باشد کودک گریزپای از درس و مشق را هم علاقه مند خواهد کرد. تجربه جی 5 در مورد خودم و برادرزاده ام چنان مرا متقاعد کرده است که همیشه در شروع ترم تحصیلی به تمام دانشجویانم با تأکید توصیه می کنم. حتماً از آن استفاده کنند.

منجمد شد!                                               رضا محمدی(فردوس مشهد)

چندی پیش یکی از اقوامم برایم از بلژیک بسته ای را هدیه فرستاد، خوب وقتی آدم هدیه ای را آن هم از آن طرف آب ها برایش می فرستند، برای باز کردن خیلی هیجان دارد وقتی بسته را باز کردم یک مرتبه آن همه هیجان منجمد شد! یک جعبه ساده یک کیف و یک دفترچه راهنما آن هم به زبان بلژیکی و یک نامه از دائی ام، با سردی و تعجب نامه دست نویسش را برداشتم و شروع به خواندن کردم، نوشته بود رضاجان می دانم از دریافت این هدیه به ظاهر ساده خیلی تعجب کرده ای! ولی من بهترین چیزی را که اینجا یافته بودم و تحولی را در کار من ایجاد کرده برایت فرستادم من با این جعبه (جی5) تا به حال 3 زبان یاد گرفته ام و موفقیت در زمینه تحصیلات دانشگاهیم را مدیون آن هستم، حال حق بده! به جای یک چیز زرق و برق دار چنین چیز ساده ولی مؤثری را برایت بفرستم چون می خواهم موفق باشی و... در آخر هم طرز کار آن برایم نوشته بود از آن روز تابحال که از جی5 استفاده کردم واقعاً تحول را به معنی واقعی احساس کرده ام به همین خاطر بارها و بارها از دایی ام تشکر کرده ام.

آن سوی آب ها هم آسمان همین رنگ است              خانم رضایی(دانشجوی کامپیوتر)

همان طور که خودتان می دانید از طرفداران پر و پا قرص استفاده از جی5 هستم. می خواهم اتفاق جالبی که در همین زمینه برایم روی داده است برایتان تعریف کنم. چندی پیش یکی از آشناهای ما که در هلند مشغول تحصیل است به ایران آمده بود. از هر دری صحبت می کردم و یکی از سوال های من از او این بود که در آنجا از چه روش مطالعه ای استفاده می کنید؟ ایشان خیلی جدی و محکم گفتند:  Lightner`s Box(جعبه لایتنر ورژن قدیمی جی5 است) و بعد توضیح داد که این روش سالها است که در نقاط مختلف اروپا استفاده می شود. جالب اینجا بود که همین آشنای ما زبان هلندی را با استفاده از جی5 فراگرفته بود! خوشحال شدم که علی رغم پیشرفت های فراوان کشورهای توسعه یافته، در زمینه این روش با آن ها برابری می کنیم.

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 5 بهمن‌ماه سال 1385 ساعت 10:51 ق.ظ | نویسنده: حمید توکلی | چاپ مطلب 0 نظر